Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej 2016 r.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

5 grudnia 2016 r. z okazji Mikołajek 2016, w Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku, po raz kolejny rozegrany został Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej.

W turnieju udział wzięły 4 drużyny:

1. . Uczniowie Zespołu Szkół im. K.C. Mrongowiusza w Olsztynku
  2. Uczniowie Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku
  3. Uczniowie Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie
  4. Nauczyciele Wychowania Fizycznego z wyżej wymienionych szkół.

Celem turnieju było promowanie zasad współzawodnictwa , zdrowej rywalizacji, podniesienie sprawności fizycznej oraz promocja Olsztyneckich szkół.

Zwycięską drużyną okazała się drużyna nauczycieli wychowania fizycznego w składzie: Pani Janina Berek i Dorota Dworczak, oraz Pan Bogdan Sternicki, Piotr Podhajno, Michał Grzeszczak, Andrzej Duda, Sebastian Lachowicz.

Dzięki wspaniałej grze zawodników i dopingowi kibiców , panowała miła i przyjazna atmosfera. Zapraszamy do galerii.

Wszystkim serdecznie dziękujemy !!
Ze sportowym pozdrowieniem
Nauczyciele wychowania fizycznego

Jesteś tutaj: Home Strona główna Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej 2016 r.