• Godziny pracy biblioteki szkolnej

• 26 PAŹDZIERNIKA – 08 LISTOPADA 2020R.

Poniedziałek – praca zdalna: godz. 9:00 – 14:00

Wtorek – Biblioteka ul. Zamkowa 6, godz. 9:00 – 14:00

Środa – Biblioteka ul. Klikowicza 4, godz. 9:00 – 14:00

Czwartek – Biblioteka ul. Klikowicza 4, godz. 9:00 – 14:00

Piątek – Biblioteka ul. Klikowicza 4, godz. 9:00 – 14:00

ZAPRASZAMY

Wszyscy użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz używania środków ochrony osobistej

• Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

• Z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Bibliotekarstwa Szkolnego, październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Hasło tegorocznych obchodów to: „Z książką jest ci do twarzy”. W związku z tym, biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny dla uczniów wszystkich klas, pod tym samym tytułem.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie selfie z książką. Podpisane prace w formacie A4 należy składać w bibliotece lub w postaci plików przesłać na adres: biblioteka@zamek.edu.pl do końca października. Prace oceni i nagrodzi komisja konkursowa. Przekazanie zdjęć jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację na stronie internetowej szkoły.