• Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i opiekunów oraz nauczycieli

• Ministerstwo Edukacji i Nauki

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022, chcemy
            kontynuować pomoc dzieciom i młodzieży przeżywającym kłopoty i
            trudności, spowodowane m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas
            epidemii COVID-19 oraz zapewnić im adekwatne wsparcie psychologiczne.

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia
            dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy
            będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie
            profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co
            można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się
            przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Ministerstwo Edukacji i Nauki

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• Rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. Szczególnie serdecznie witamy w murach szkoły uczniów klas pierwszych.

Życzymy wszystkim spełnienia celów, zadowolenia i satysfakcji. Pamiętajcie, każdy dzień przybliża Nas do wakacji.